Prices:

GROUP LESSONS

6 Months (24 group lessons) - $250 USD

1 Month (4 group lessons) - $50 USD

1 Group Lesson - $15 USD


PRIVATE LESSONS

90 Minutes - $30 USD

60 Minutes - $25 USD

30 Minutes - $15 USD